Wiązary dachowe Świdnica – oferta firmy Wiązar Polska

Wiązary dachowe Świdnica – oferta firmy Wiązar Polska
Boguszowicka kategoria firmy
Boguszowicki opis firmy

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i obecnie wykonujesz inwestycję w postaci budowy dużej hali magazynowej, to z pewnością zastawisz się na różnymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest możliwość zastąpienia tradycyjnej więźby dachowej, aby odciążyć fundamenty i zmniejszyć ilość ścian nośnych budynków. W tym celu koniecznie skontaktuj się z przedsiębiorstwem o nazwie Wiązar Polska, które znajduje się w powiecie świdnickim, w miejscowości Żarów przy ulicy Ceramicznej 4.

wiązary dachowe świdnica

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Jest to rodzinna firma prowadzona przez dwóch braci, którzy są doskonałymi specjalistami z zakresu budowania dachów. W swojej ofercie zakład posiada alternatywne rozwiązanie do wymienionej już powyżej więźby dachowej, a są to wiązary dachowe. Można je stosować w budynkach o różnorakim przeznaczeniu. Zaletą tej metody jest to, że jest ona tańsza i szybsza do zrealizowania.

wiązary dachowe świdnica

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Współpraca z firmą Wiązar to właściwie 3 kroki. Najpierw w gotowym projekcie fachowcy wskazują możliwość użycia wiązarów dachowych zamiast tradycyjnej konstrukcji i przygotowują wycenę. Następnie po zaakceptowaniu przez Ciebie warunków następuje podpisanie umowy. Ostatnim krokiem jest realizacja projektu i montaż. Więcej szczegółowych informacji uzyskasz po odwiedzeniu strony internetowej firmy Wiązar Polska.

Wiązar Polska

Boguszowicka siedziba firmy
ul. Ceramiczna 4 58-130 Żarów
Boguszowicki telefon do firmy
578211132
Boguszowicki REGON
011059223
Boguszowicki NIP
1230537879
Boguszowicka strona WWW firmy
  • Wiązary dachowe Świdnica – oferta firmy Wiązar Polska
  • Wiązary dachowe Świdnica – oferta firmy Wiązar Polska