Skup aut Wrocław Auto GTA

Skup aut Wrocław Auto GTA
Boguszowicka nazwa firmy:
Skup aut Wrocław Auto GTA
Boguszowicka kategoria firmy:
Boguszowicki opis firmy:

Firma Auto GTA jest renomowanym, wrocławskim skupem aut za gotówkę, który swoim klientom oferuje szybkie i dobre wyceny na niemal wszystkie typy pojazdów. Firma prowadzona jest przez rzetelnych fachowców, którym zależy na satysfakcji klienta, dlatego oferuje bardzo dobre ceny odkupu samochodów, możliwość wyceny telefoniczne, online oraz na miejscu, w siedzibie firmy.

Wykwalifikowana kadra pracowników motoryzacyjnych skupu zna wartość pojazdów zarówno nowych, jak i używanych i wycenia je z dużą uwagą tak, żeby klient był zadowolony i polecił firmę swoim znajomych. Oferta skupu Auto GTA obejmuje odkup samochodów sprawnych i zadbanych, posiadających drobne usterki kosmetyczne, ale i pojazdów uszkodzonych mechanicznie, z niesprawnymi silnikami oraz podzespołami.

Dodatkowo w skupie można odsprzedaż auta powypadkowe, uszkodzone lekko ale i nadające się już praktycznie tylko do kasacji. Firma oferuje możliwość odebrania pojazdu od klienta w rejonie miasta bezpłatnie, i na terenie dalszych części Dolnego Śląska – odpłatnie.

Boguszowicka siedziba firmy:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Boguszowicki telefon do firmy:
730117117
Boguszowicki REGON:
020742967
Boguszowicki NIP:
8951876724
Boguszowicka strona WWW firmy: