Portal Poleasingowe.pl – aukcje samochodowe

Portal Poleasingowe.pl – aukcje samochodowe
Boguszowicka kategoria firmy
Boguszowicki opis firmy

Chcesz kupić używane auto w atrakcyjnej cenie ? Jesteś właścicielem firmy i szukasz atrakcyjnej cenowo koparki ? Pragniesz zostać właścicielem motocykla w doskonałym stanie ? Aukcje oferowane przez serwis Poleasingowe.pl zostały stworzone specjalnie dla Ciebie. W jednym miejscu możesz znaleźć sprzęt budowlany, samochody, jednoślady, maszyny rolnicze oraz autobusy w konkurencyjnej cenie.

aukcje samochodowe

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.1

Każdy wystawiony pojazd jest w doskonałym stanie, sprawdzony pod względem prawnym oraz posiadający wszelkie niezbędne dokumenty. Jasne i przejrzyste warunki, bezpieczeństwo transakcji, ogromny wybór pojazdów poleasingowych, sprawiają, że portal jest najczęściej odwiedzanym miejscem, zarówno przez sprzedających, jak i kupujących. Sprawdź sama i dołącz do setek zadowolonych odbiorców.

aukcje samochodowe

Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl fot.2

Każda aukcja jest precyzyjnie opisana, z mnóstwem zdjęć i niezbędnych informacji. Dzięki temu każdy klient ma możliwość dostosowania zakupu do swoich potrzeb i preferencji. W jednym miejscu znajdziesz setki aut i maszyn w doskonałym stanie. Przekonaj się sam.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Boguszowicka siedziba firmy
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
Boguszowicki telefon do firmy
801009409
Boguszowicki REGON
021014968
Boguszowicki NIP
8942976550
  • Portal Poleasingowe.pl – aukcje samochodowe
  • Portal Poleasingowe.pl – aukcje samochodowe