MF Fizjoterapia Wrocław – profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne

MF Fizjoterapia Wrocław – profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne
Boguszowicka kategoria firmy
Boguszowicki opis firmy

gabinet rehabilitacyjnyJeżeli szukasz we Wrocławiu placówki zdrowia gdzie będziesz miał okazję skorzystać z zabiegów fizjoterapeutycznych oraz otrzymasz wsparcie w rozwiązywaniu Twoich dolegliwości zdrowotnych ze strony doskonałych rehabilitantów, to odwiedź MF Fizjoterapia znajdujące się przy ulicy Łagiewnickiej 12.

W tym miejscu będziesz miał okazję do skorzystania z dobrodziejstw fizjoterapii i poddać się szeregowi działań do których trzeba zaliczyć na przykład terapię manualną, której głównym zadaniem jest diagnozowanie i leczenie zaburzeń narządów ruchu. Możesz też skorzystać z masażu w celu zlikwidowania napięcia powstałego w mięśniach. W ofercie jest także trening funkcjonalny, czyli zestaw ćwiczeń który pozwala na lepsze kontrolowanie własnego ciała.

Ponadto istnieje możliwość skorzystania z laseroterapii, magnetoterapii i elektroterapii. Jeśli czynnie uprawiasz sport to specjaliści zatrudnieni w MF Fizjoterapia pomogą Ci w dojściu do pełnej sprawności po odniesionej kontuzji. Z propozycji tej placówki mogą też korzystać dzieci, gdzie przy pomocy odpowiednich ćwiczeń zostanie skorygowana wada postawy. Więcej szczegółów jest dostępnych na stronie internetowej poradni.

MF Fizjoterapia

Boguszowicka siedziba firmy
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
Boguszowicki telefon do firmy
717575923
Boguszowicki REGON
021176990
Boguszowicki NIP
8851573556
Boguszowicka strona WWW firmy
  • MF Fizjoterapia Wrocław – profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne