Standard Valery w wyposażeniu ekskluzywnych łazienek hotelowych

Obowiązkowym elementem wyposażenia w każdym hotelowym pokoju, a właściwie łazience jest suszarka hotelowa. Na rynku wybór tego typu urządzeń jest spory i czasem trudno wybrać właściwą. Czym zatem kierować się przy ich wyborze? Przede wszystkim jak najniższymi kosztami użytkowania oraz pewnością zadowolenia klientów. Warto, zatem postawić na rozwiązania sprawdzone, marki znane i rzetelne. W hotelach, pasjonatach i innych odchodzą do lamusa suszarki domowe, przenośne. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się suszarki hotelowe, które montuje się na stałe w łazience.

suszarka do włosów valera

Ich zalety to: niski koszt utrzymania, szybkość suszenia, cicha praca, lekkość. Taka inwestycja szybko się wraca.
Goście hoteli i innych miejsc noclegowych cenią sobie bardzo wysoko tego typu rozwiązania szybkiego i sprawnego suszenia włosów. Co chwalą najbardziej? Szczególnie zadowoleni są z: solidnego wykonania, niezwykle ciekawego design?u, pełnego bezpieczeństwa w użyciu, możliwości regulacji siły nawiewu. Wybierając suszarkę do swojego hotelu czy pensjonatu postaw na dobrą cenę oraz potwierdzoną, jakość. Tylko wtedy zagwarantujesz sobie szybki zwrot z inwestycji i pełne zadowolenie swoich gości. Najlepszej, jakości produkty do suszenia włosów w hotelach posiadają również powłokę antybakteryjną NANO-SILVER, a także zabezpieczenie termiczne.

Aby zapewnić klientom najwyższy komfort usługi należy między innymi wyposażyć swój lokal w dobrą suszarkę hotelową. Podpowiadamy, czym się kierować przy jej wyborze. Postawić warto na: możliwość dwóch rodzajów nawiewu, warianty mocy, innowacyjny kanał nadmuchu, posiadanie ujemnych jonów, funkcji turbo (przyspieszenie pracy silnika), dysponowanie koncentratorem, dyfuzorem, obrotowym przewodem, automatycznym włącznikiem i właściwym uchwytem. Są to podstawowe właściwości suszarek hotelowych, wręcz niezbędne we współczesnym świecie i wśród wymagań klientów.

suszarka hotelowa valera
Sklepy oferujące sprzedaż suszarek hotelowych proponują szeroką gamę marek tego rodzaju urządzeń. Jednak w ostatnim czasie można zaobserwować, że marka VALERA to numer 1 wśród suszarek hotelowych.

Suszarka hotelowa marki Valera to pewna funkcjonalność, 100 %-owe bezpieczeństwo, gwarantowana niezawodność i energooszczędność. Co jeszcze wyróżnia te firmowe produkty? Przede wszystkim nietuzinkowe wzornictwo pasujące do każdego wystroju wnętrz. Ta markowa suszarka to bezdyskusyjna gwarancja zadowolenie klientów w każdym hotelu czy pasjonacie. Firma Valera nie jest zwykłym producentem. Angażuje się również w badania nad pielęgnacją włosów. Stawia ponadto na najwyższą, jakość wyrobów.

Standardem podczas realizacji specjalistycznego i kompleksowego wyposażenia toalet przeznaczonych do użytku różnych osób są uchwyty dla niepełnosprawnych. Klienci rezerwując pobyt w hotelu czy pensjonacie już nawet nie pytają czy łazienka dostosowana jest do osób o ograniczonych ruchach. Takie wyposażanie ? uchwyty i suszarki to nieodłączne elementy. Zagwarantuj swoim klientom pewną gwarancję wyposażenia i ciesz się im zadowoleniem.