Suszarki do rąk World Dryer idealne do hotelu

Hotel zazwyczaj kojarzy się nam z czystością oraz możliwością wykorzystania chwili luksusu podczas podróży służbowej, ale również wakacji czy krótkiego wypoczynku. Hoteli w Polsce nie brakuje – są one jednak znacząco różne pod względem atrakcyjności położenia, oferowanej oferty, poziomu obsługi, jedzenia. Zadaniem hoteli jest zapewnienie komfortu gościom oraz umożliwienie im korzystania z wszystkich udogodnień hotelowych (np. strefa SPA, baseny).

Hotele najczęściej starają się przyciągnąć klientów właśnie przy pomocy rozbudowanej oferty. Warto jednak zwracać uwagę na detale i powracać do tych hoteli, gdzie faktycznie dba się o bezpieczeństwo oraz wygodę klientów. Niezwykle istotnym zagadnieniem jest wyposażenie nie tylko pokojów, ale pomieszczeń ogólnodostępnych w odpowiednie urządzenia, które pozwolą na higienę oraz zachowanie czystości. Bez wątpienia tego rodzaju urządzeniem są suszarki do rąk hotelowe. Suszarki hotelowe spotykamy nie tylko s pokojach przeznaczonych dla gości, ale również pomieszczeniach sanitarnych umieszczonych w niedalekiej odległości od recepcji, również przy restauracjach. Tego typu rozwiązanie wspomaga nie tylko zwiększenie higieny w łazienkach, ale również zmniejszenie ryzyko przenoszenia chorób skórnych. Jak to działa?

Suszarki do rąk hotelowe są tworzone na potrzeby przemysłu, jednak coraz więcej firm oferuje znacznie mniejsze suszarki również do domów. Zasada ich działania jest niezwykle prosta. Ciepłe powietrze jest wydmuchiwane z dużą siłą na zewnątrz, a sam pęd powietrza jest kierowany w dół, aby ściągać krople wody z dłoni. Suszarki hotelowe do rąk zazwyczaj są obudowa trwałymi materiałami, które chronią mechanizm ukryty w ich wnętrzu. Aby suszarka mogła poprawnie działać konieczne jest jej podłączenie do prądu – dlatego też konieczne jest umieszczanie gniazdek elektrycznych w hotelowych łazienkach. Kolejnym istotnym punktem jest ich działanie – mogą być one uruchamiane automatycznie, poprzez fotokomórkę, ale również przy pomocy nacisku na konkretny element suszarki. Najczęściej jednak wybiera się to pierwsze rozwiązanie, tym samym eliminując konieczność dotykania suszarki umytymi rękami. To również sprawia, iż zarazki nie są przenoszone z człowieka na człowieka. Suszarki z zewnątrz powinny również posiadać niewielką instrukcję obsługi, najlepiej obrazkową, aby nikt nie miał wątpliwości odnośnie ich używania.

Gdzie znaleźć można suszarki do rąk hotelowe? Przede wszystkim w firmach oferujących sprzęt tego rodzaju – wśród nich firmy Faneco, Jofel, Impeco. Warto również rozglądać się na zagranicznym rynku, gdzie często można kupić suszarki o ciekawych funkcjach dodatkowych.

Suszarki do rąk pozwalają również na utrzymanie czystości w łazienkach. W przypadku wykorzystywania klasycznych, papierowych ręczników istnieje duża szansa na to, iż w szybkim czasie będą one wyrzucane wprost na podłogę, a samo utrzymanie w czystości pomieszczenia będzie znacznie utrudnione. Wyeliminowanie tego czynnika sprawi, iż łazienka hotelowa będzie znacznie czystsza.

Suszarki do rąk World Dryer z naszej oferty:

Suszarka do rąk World Dryer Airforce (aluminium mat)

suszarka-do-r?ůk-world-dryer-airforce

Suszarka do rąk World Dryer Smartdri (stal czarna)

suszarka-do-r?ůk-world-dryer-smartdri

Suszarka do rąk World Dryer Speedflow (biała)

suszarka-do-r?ůk-world-dryer-speedflow

sklep higieniczny.pl suszarki do rąkGdzie kupić suszarki do rąk World Dryer?

Najlepiej w sklepie internetowym na http://higieniczny.pl/
Sklep Higieniczny.pl
ul. Aleksandra Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
Infolinia handlowa: 733 888 555