Firmy Boguszowice

Firma remontowa Remigiusza Stachury

Firma remontowa Remigiusza Stachury
Firma remontowa Remigiusza Stachury

Aktualnie każdy projektant wnętrz stoi przed nie lada wyzwaniem, aby tak przekształcił pomieszczenia swemu zleceniodawcy, by faktycznie zadziwiały pionierskimi rozwiązaniami, klimatem tudzież niebywałą ergonomią przestrzeni. Każdy architekt wnętrz powinien przeprowadzić dyskusję ze swoim kontrahentem, która pomoże określić, jakie są główne cele aranżacji, co powinno się zmienić, co można zastosować i jakimi sumptami. W związku z tym ścisła kooperacja z obu stron jest nieunikniona. Projektowanie wnętrz to ciekawe zajęcie dla ekspertów i jednocześnie pasjonatów w tej branży. Przynosi tyle możliwości razem z bogatym asortymentem, dzięki któremu jakakolwiek aranżacja wnętrz będzie właściwa i spełniająca oczekiwania zleceniodawcy.

Usługi budowlane Remigiusz Stachura to firma remontowa proponująca bardzo szeroki wachlarz profesjonalnych usług. Zajmuje się ona budowa różnych obiektów (tak na przykład punktów sprzedażowych w galeriach handlowych czy biur) od podstaw. Ponadto może też wykonać całkowicie kompleksowy remont pomieszczeń. Nasza firma trudni się także różnymi pracami wykończeniowymi – malowaniem, szybkim montażem mebli, prowadzeniem instalacji, kładzeniem, perfekcyjnym kładzeniem gładzi, posadzek, i tym podobnymi.

Bez względu na teren, który wymaga budowy od fundamentów, remontów czy też wykończenia, nasza firma gotowa jest wykonać zlecenie. Przyjmuje bowiem zadania związane zarówno z punktami sprzedażowymi, punktami użyteczności publicznej, biurami jak również i prywatnymi domami i mieszkaniami.
Każdą pracę nasza firma może rozpocząć od wykonania projektu architektonicznego ustalonego z zleceniodawcą. Przed podjęciem ostatecznej decyzji wrocławscy klienci mogą liczyć również na wycenę całych prac jak i merytoryczną pomoc w doborze odpowiednich materiałów budowlanych.

Przedsiębiorstwo Remigiusz Stachura to renomowana firma remontowa świadcząca usługi na polskim rynku już od dłuższego czasu. Posiada rekomendacje od takich Klientów jak TK International Service, czy też „Studio Z” Adama Zabłockiego. Niewątpliwie zatem dzięki, mozolnej i wieloletniej pracy, możemy legitymować się olbrzymim doświadczeniem pozyskanym podczas realizacji zleceń. Umożliwia ono na realizację zadań na doskonałym poziomie.

ul. Budziszyńska 84/9 54-436 Wrocław
507973006
020435248
8941814615
skontaktuj się stachura-budownictwo.pl
  • Firma remontowa Remigiusza Stachury
  • Firma remontowa Remigiusza Stachury
  • Firma remontowa Remigiusza Stachury
  • Firma remontowa Remigiusza Stachury
  • Firma remontowa Remigiusza Stachury