Stoły rehabilitacyjne do ośrodków wypoczynkowych i sanatoriów

Długotrwały i owocny proces rehabilitacyjny wymaga wyjątkowo dużego nacisku na komfort rekonwalescenta oraz jego bezpieczeństwo. Element mający związek z komfortem jest szalenie ważny, gdyż dzięki właściwym warunkom realne jest nawiązanie dobrej współpracy z pacjentem i zachęcenie go do wykonywania ćwiczeń. Na ogół pacjenci nie chcą wykonywać ćwiczeń, w chwili, gdy nie czują się pewnie w czasie wykonywanych powtórzeń – celem fundamentalnym jest zorganizowanie idealnych warunków dla prowadzenia skutecznego leczenia. W kontekście takich też założeń trzeba zadbać, aby dostępne były odpowiednie stoły do rehabilitacji, które oprócz funkcjonalności typowo fizjoterapeutycznych zapewnią chorym komfort a także poczucie bezpieczeństwa.

Skuteczna rehabilitacja implikuje stosowanie wysokiej jakości sprzętu. Profesjonalna rehabilitacja manualna wymaga od terapeuty umiejętności a także dobrych warunków prowadzenia. Można uzyskać to poprzez odpowiedniej klasy stoły rehabilitacyjne. Sprzęty tego rodzaju przypominają kozetkę – taką funkcję także mogą pełnić.

To, co charakteryzuje tego rodzaju akcesoria to możliwość dowolnego regulowania położenia pojedynczych elementów. Nowoczesne stoły do masażu mają możliwość elektronicznej regulacji wysokości stołu, jak i nachylenia – wszystko dzięki niezmiernie sprawnym siłownikom hydraulicznym. Zdecydowanie warto zainwestować w profesjonalny stół do rehabilitacji – szczególnie, że jest to najważniejsze narzędzie pracy fizykoterapeuty.

Stoły rehabilitacyjne

Fot.1 Stoły rehabilitacyjne

Dobrej marki stoły rehabilitacyjne gwarantują autentyczny komfort pacjentom – powierzchnia takiego stołu nie jest śliska, co efektywnie zabezpiecza przed upadkiem z powierzchni materaca. Można bez problemu dostosować kolor stołu, by w pełni pasował do wyglądu naszego gabinetu – paleta kolorystyczna jest niezwykle bogata. Kluczowym atutem tych stołów rehabilitacyjnych jest fakt, iż możemy rozbudować ich funkcjonalność o kolejne elementy, co jest rzeczą szalenie istotną w przypadku bardzo wielu zabiegów. Efektywna rehabilitacja, która bazuje na technikach masażu, może mieć miejsce, dzięki zastosowaniu najlepszych stołów. Nie opłaci się marnować zdolności fizykalnych przez użytkowanie niewłaściwych narzędzi do pracy.
Gdzie znaleźć profesjonalne stoły rehabilitacyjne? Sklepów z osprzętem medycznym jest dużo – szereg z nich posiada w swoim asortymencie produkty gorszej klasy, na które nałożono wysoką marżę. Zdecydowanie warto postawić na Ronomed – sklep internetowy, w którym kupimy rekomendowany sprzęt w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wybór asortymentowy Ronomed jest bardzo szeroki i na pewno pozyskamy idealne rozwiązanie dla swego gabinetu rehabilitacyjnego!